Ubytování v Helsinkách

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Helsinkách. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a hostelů přímo ve městě, nebo i v okolí Helsink, kde najdeme města Vantaa, Söderkulla, Espoo, Box a Takkula.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Forenom Hostel Helsinki Pitäjänmäki StarStar

Foto: Forenom Hostel Helsinki Pitäjänmäki
Pokojů: 126
Hodnocení hostů
75 %

Forenom Hostel Helsinki Pitäjänmäki se nachází 25 minut jízdy veřejnou dopravou od centra Helsinek a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, jednoduchým bezklíčovým přístupovým systémem a zdarma dostupným Wi-Fi i vlastn.


2. Forenom Hostel Helsinki Kutomotie StarStar

Foto: Forenom Hostel Helsinki Kutomotie
Pokojů: 108
Hodnocení hostů
65 %

Situated 8 km from central Helsinki, this property provides basic accommodation with access to shared facilities. It offers free WiFi and rooms with a flat-screen TV, fridge and electric kettle. Hartwell Arena is 10 minutes' drive away.


3. Forenom Hostel Helsinki Merihaka StarStar

Foto: Forenom Hostel Helsinki Merihaka
Pokojů: 29
Hodnocení hostů
75 %

Forenom Hostel Helsinki Merihaka se nachází v Helsinkách, 1,1 km od helsinské katedrály. Na místě je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení k internetu a soukromé parkoviště. Každý pokoj je vybaven TV a kávovarem. Koupelna je sdílená. Z 11.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: